Membership Entity (7.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Other
ps: نور

en: Log in
ps: ننوتون

en: Order
ps: اوډون
