Membership Entity (7.x-1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (19 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
