Membership Entity (7.x-1.0-alpha4) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Log in
am: ግባ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
