Membership Entity (7.x-1.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Active
ast: Activu

en: N/A
ast: N/D

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Other
ast: Otru

en: Log in
ast: Entrar

en: Order
ast: Orde

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: Date created
ast: Data de creación
