Membership Entity (7.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Active
az: Aktiv

en: N/A
az: Yox

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Current
az: Hazırkı

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Other
az: Digər

en: List type
az: Siyahı növü

en: Log in
az: Loqin

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Display format
az: Ekran formatı

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
