Membership Entity (7.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (37 entries)

en: user
bg: потребител

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Active
bg: Активен

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Order
bg: Поръчка

en: Pending
bg: В изчакване

en: Expired
bg: Изтекли

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
bg: Благодарим за Вашата регистрация. Акаунтът ви очаква одобрение от Администратора на сайта.<br />Писмо с допълнителни инструкции е изпратено на вашия имейл адрес.

en: Enter your @s username.
bg: Въведете Вашето @s потребителско име.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
bg: Създаден е нов потребителски акаунт на <a href="@url">%name</a>. Не е изпратен имейл.

en: New user: %name (%email).
bg: Нов потребител: %name (%email).

en: The human-readable name %name is already taken.
bg: Човеко разбираемото име %name е вече заето.

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.
