Membership Entity (7.x-1.0-alpha4) - en to fy translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Advanced settings
fy: Avansearre ynstellings

en: Active
fy: Aktyf

en: 1 day
fy: 1 dei

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Create new account
fy: Nij account oanmeitsje

en: Enter your @s username.
fy: Fier dyn @s brûkersnamme yn

en: Enter the password that accompanies your username.
fy: Folje dyn wachtwurd byhearrende dyn brûkersnamme.
