Membership Entity (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (68 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Active
sk: Aktívny

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Current
sk: Aktuálny

en: Now
sk: Teraz

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Other
sk: Ostatné

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Clone
sk: Klonovať

en: Order
sk: Poradie

en: Pending
sk: Čakajúce

en: ago
sk: pred

en: Expired
sk: Vypršané

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Edit membership
sk: Upraviť členstvo

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Character case
sk: Veľkosť znakov

en: Leave case the same as source token values.
sk: Ponechať rovnakú veľkosť písmen ako sú v zdrojových reťazcoch.

en: Change to lower case
sk: Previesť na malé znaky

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Ordered list
sk: Usporiadaný zoznam

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Create a new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Generate
sk: Generovať

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Ďakujem, že ste požiadali o účet. Váš účet práve čaká na schválenie administrátorom stránky.<br />Zatiaľ vám bola na vašu e-mailovú adresu odoslaná uvítacia správa s detailnými pokynmi.

en: Enter your @s username.
sk: Zadajte svoje používateľské meno @s.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
sk: Bol vytvorený nový účet používateľa <a href="@url">%name</a>. E-mail nebol poslaný.

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).

en: Simple separator
sk: Jednoduchý oddeľovač

en: The human-readable name %name is already taken.
sk: Meno %name je už použité.

en: Enter the password that accompanies your username.
sk: Zadajte svoje heslo.

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná e-mailom  novému používateľovi <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sk: Uvítacia správa s ďalšími inštrukciami bola zaslaná na vašu e-mailovú adresu.

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
sk: Povinné pre 'vyžadované' polia.
