Membership Entity (7.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Log in
km: ចូល

en: Order
km: លំដាប់

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: អរគុណ​សម្រាប់​ការ​បង្កើត​គណនី​ ។ គណនី​របស់​អ្នក​កំពុង​រងចាំ​ការ​យល់ព្រម​ពី​អ្នកគ្រប់គ្រង​តំបន់​បណ្តាញ ។<br />ក្នុង​ពេល​នេះ សារ​ស្វាគមន៍​ជាមួយ​នឹង​សេចក្តី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: Enter your @s username.
km: បញ្ចូលឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​​ @s  របស់​អ្នក ។

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
km: បាន​បង្កើត​គណនី​អ្នកប្រើ​ថ្មី​សម្រាប់ <a href="@url">%name</a> ។ គ្មាន​អ៊ីមែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ។

en: New user: %name (%email).
km: អ្នកប្រើ​ថ្មី ៖ %name (%email) ។

en: The human-readable name %name is already taken.
km: ឈ្មោះ​ %name ​ដែល​មនុស្ស​អាច​អាន​បាន​ត្រូវ​បាន​ជ្រើស​យក​ហើយ​ ។

en: Enter the password that accompanies your username.
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ដែល​អម​នឹង​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើ​របស់​អ្នក ។

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែល​មាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅកាន់​អ្នក​ប្រើ​ថ្មី <a href="@url">%name</a> ។

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
km: សារ​ស្វាគមន៍​ដែលមាន​សេចក្ដី​ណែនាំ​បន្ថែម​ត្រូវបាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក ។

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
km: វា​ចាំបាច់​ណាស់​សម្រាប់​វាល 'ដែល​ត្រូវការ' ។
