Membership Entity (7.x-1.0-alpha5) - en to lo translation catalogue (12 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Log in
lo: ເຂົ້າສູ່ລະບົບ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່
