Membership Entity (7.x-1.0-alpha5) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
or: <a href="@url">%name</a> ପାଇଁ ନୂତନ ଚାଳକ ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ଇ-ମେଲ ପଠାଯାଇନାହିଁ।

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।
