Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: user
br: implijer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
