Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (85 entries)

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: Separator
ca: Separador

en: Active
ca: Actiu

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: N/A
ca: No aplica

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 2 months
ca: 2 mesos

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Current
ca: Actual

en: Timezone handling
ca: Tractament de la zona horària

en: Now
ca: Ara

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Log in
ca: Entra

en: Clone
ca: Clona

en: Order
ca: Ordre

en: Pending
ca: Pendent

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
ca: Una adreça de correu vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en el cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
ca: L'adreça de correu %email ja està registrada. <a href="@password">Heu oblidat la vostra contrasenya?</a>

en: ago
ca: fa

en: Expired
ca: Caducat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Edit membership
ca: Edita l'afiliació

en: Date created
ca: Data creada

en: Join
ca: Uneix-te a

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Select
ca: Seleccioneu

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Character case
ca: Caixa del caràcter

en: Leave case the same as source token values.
ca: Deixa la mateixa caixa que al valor original del token.

en: Change to lower case
ca: Canvia a minúscules

en: The name %name is already taken.
ca: El nom %name ja està en ús.

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.

en: Ordered list
ca: Llista ordenada

en: Unordered list
ca: Llista desordenada

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Generate
ca: Genera

en: Display format
ca: Format de la presentació

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: Gràcies per demanar un compte. El vostre compte està ara pendent d'aprovació per l'administrador del lloc web.<br />Mentrestant, s'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
ca: S'ha creat un nou compte d'usuari per a <a href="@url">%name</a>. No s'ha enviat cap correu electrònic.

en: Registration successful. You are now logged in.
ca: Registre realitzat correctament. Ara ja esteu validat al sistema.

en: New user: %name (%email).
ca: Nou usuari: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
ca: Proporcioneu una contrasenya pel nou compte en els dos camps.

en: Simple separator
ca: Separador simple

en: The human-readable name %name is already taken.
ca: El nom llegible-pels-humans %name ja està utilitzat.

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions, apòstrofs i guions baixos.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
ca: S'ha enviat per correu electrònic un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals al nou usuari <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
ca: S'ha enviat un missatge de benvinguda amb instruccions addicionals a la vostra adreça de correu electrònic.

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
ca: Això és obligatori per a camps 'requerits'.

en: Link to user
ca: Enllaça a l'usuari
