Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
dz: ནུས་ཅན་གྱི་  གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ཅིག་བཙུགས།  རིམ་ལུགས་ནང་གི་  གློག་འཕྲིན་དེ་ཚུ་ཆ་མཉམ་  འ་ནཱི་ཁ་བྱང་དེ་ལུ་  གཏང་འོང་།  གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་དེ་  མི་མང་གི་དོན་ལུ་བཟོ་བཟོཝ་མེནམ་དང་   ཁྱོད་རང་ ཆོག་ཡིག་གསརཔ་དང་  གནས་ཚུལ་ལ་ལོ་ཅིག་  ཡང་ན་  བརྡ་བསྐུལ་ཚུ་གློག་འཕྲིན་གྱི་ཐོག་ལས་  ལེན་པ་ཅིན་རྐྱངམ་ཅིག་  འ་ནཱི་དེ་  ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ %email འདི་ཧེ་མ་ལས་རང་  ཐོ་འགོད་འབད་དེ་འདུག།  <a href="@password">ཁྱོད་རའི་ཆོག་ཡིག་འདི་བརྗེད་སོངཔ་ཨིན་ན?</a>

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: The name %name is already taken.
dz: མིང་  %nameདེ་ ཧེ་མ་ལས་རང་ འབག་ཡར་སོང་ནུག

en: Provide a password for the new account in both fields.
dz: རྩིས་ཐོ་གསརཔ་གི་དོན་ལུ་ས་སྒོ་གཉིས་ཀའི་ནང་  ཆོག་ཡིག་ཅིག་བྱིན།

en: The human-readable name %name is already taken.
dz: མི་གིས་-ལྷག་བཏུབ་པའི་མིང་ %nameའདི་ ཧེ་མ་ལས་རང་འབག་ནུག།
