Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (42 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Active
eo: Aktiva

en: E-mail address
eo: Retpoŝtadreso

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Order
eo: Ordo

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eo: Entajpu validan retpoŝtadreson. Ĉiuj retpoŝtoj de la sistemo sendiĝos al ĉi tiu adreso. La retpoŝtadreso ne publikiĝos kaj estos uzata nur se vi volas  ricevi novan pasvorton aŭ deziras ricevi novaĵojn aŭ anoncojn retpoŝte.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
eo: La retpoŝtadreso %email estas jam registrita. <a href="@password">Ĉu vi forgesis vian pasvorton?</a>

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: The name %name is already taken.
eo: La nomo %name jam estas okupita.

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Dankon por kandidatiĝi por konto. Via konto nun atendas aprobon de la retejestro.<br />Intertempe, bonveniga mesaĝo kun pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
eo: Kreis novan uzantan konton por <a href="@url">%name</a>. Neniuretpoŝto estis sendita.

en: Registration successful. You are now logged in.
eo: Registriĝo sukcesa. Vi nun ensalutis.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
eo: Provizu pasvorton por la nova konto en ambaŭ kampoj.

en: The human-readable name %name is already taken.
eo: La homlegebla nomo %name jam estas okupita.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eo: Spacetoj estas permesitaj; interpunkciaj signoj ne estas permesitaj krom punktoj, strekoj, apostrofoj kaj substekoj.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
eo: Bonvena mesaĝo kun instrukcioj estas sendita al via retpoŝtadreso.
