Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (57 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Active
eu: Aktiboa

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Current
eu: Unekoa

en: Now
eu: Orain

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Other
eu: Bestea

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Log in
eu: Sartu

en: Clone
eu: Klonatu

en: Order
eu: Ordena

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
eu: Eposta helbide baliodun bat. Sistemak bidaltzen dituen epostak helbide honetara bidaliko dira. Eposta helbide hau ez da publikoki plazaratuko. Nahi dituzun jakinarazpenak edo pasahitza berri bat jasotzeko besterik ez da erabiliko.

en: ago
eu: duela

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Join
eu: Lotu

en: Select
eu: Aukeratu

en: Lifetime
eu: Iraupena

en: The name %name is already taken.
eu: %name izena hartuta dago.

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.

en: Ordered list
eu: Zerrenda ordenatua

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Registration successful. You are now logged in.
eu: Erregistro arrakastatsua. Zure saioa hasi da.

en: New user: %name (%email).
eu: Erabiltzaile berria: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
eu: Bi eremuetan pasahitz bat idatzi kontu berriarentzako.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
eu: Erabili daitezkeen puntuazio ikurrak: hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), apostrofeak (') eta azpimarrak (_).
