Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (52 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Options
jv: Opsi

en: Separator
jv: Watesan

en: Active
jv: Aktif

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Current
jv: Saiki

en: Other
jv: Liyané

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Order
jv: Urutan

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
jv: Alamat e-mail asli. Kabèh surat saka sistem dikirim marang alamat iki. Alamat e-mail ora ditudhuhna marang khalayak umum nanging dienggo kanggo nrima password anyar utawa nrima brita pilihan anyar utawa woro-woro sing liwat email.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
jv: Alamat e-mail %email uwis tau kedhaftar. <a href="@password">Apa Sampéyan lali kode sandhiné?</a>

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: The name %name is already taken.
jv: Jeneng %name uwis ana sing nganggo.

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Matur nuwun sampun ndaftar akun teng mriki. Akun panjenengan téksih ditahan teng administrator situs.<br />Maksudipun, cathetan pendaftaran lan pituduh saklanjute sampun dikirim teng e-mail panjenengan.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
jv: Gawé akun panganggo anyar kanggo <a href="@url">%name</a>. Ora ana e-mail sing dikirim.

en: Registration successful. You are now logged in.
jv: Pendaftaran sukses. Sampéyan saiki uwis bisa mlebu log.

en: New user: %name (%email).
jv: Panganggo anyar: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
jv: Sediaknā tembung sandhi kanggo akun anyar nang field keloroné.

en: The human-readable name %name is already taken.
jv: Jeneng kewaca manungsa %name uwis dijupuk.

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
jv: Oléh nganggo spasi; pratandha ora diidinaké kejaba tandha titik, minus, petik siji lan garis ngisor.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang email panganggo anyar <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
jv: Pesen Wilujeng Rawuh karo pitudhuh liyané wis dikirim marang alamat email sampéyan.

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
jv: Iki wajib kanggo field 'required'.
