Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Active
kk: Белсенді

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
kk: Бүкіл жүйелік e-mail-дер осы мекенжайға жіберілетін болады. Бұл e-mail мекенжайы жариялы болмайды, тек қана жаңа құпиясөзін немесе жаңалықтар, хабарламалар алу үшін қолдансаңыз болады.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
kk: %email e-mail-ы тіркелген. <a href="@password">Құпиясөзді ұмыттыңыз ба?</a>

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: 1 week
kk: @count апта

en: The name %name is already taken.
kk: %name аты таңдалып қойған.

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
kk: Есебіңіз басқарушы растағаннан кейін тіркеледі. <br />Сәтті тіркелгеннен кейін e-mail мекенжайыңызға қажетті ақпарат жіберіледі.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
kk: <a href="@url">%name</a> үшін жаңа есеп құрылды. еш e-mail жіберілмеді.

en: Registration successful. You are now logged in.
kk: Тіркелу сәтті өтті. Енді жүйеге кірсеңіз болады.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
kk: Жаңа тіркеу жазбасының құпиясөзін екі өзгертпе жолағына да енгізіңіз

en: The human-readable name %name is already taken.
kk: Адам оқи алатын %name аты бос емес.
