Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (89 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Options
pl: Opcje

en: Active
pl: Aktywne

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: N/A
pl: niedostępne

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 3 months
pl: 3 miesiące

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Current
pl: Bieżący

en: Now
pl: Teraz

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Other
pl: Inne

en: List type
pl: Typ listy

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Clone
pl: Klonuj

en: Order
pl: Kolejność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
pl: Wprowadź prawidłowy adres e-mail, na który będą przesyłane wszystkie wiadomości e-mail od systemu. Adres nie jest udostępniany publicznie i będzie wykorzystywany jedynie, jeśli będziesz chciał otrzymać nowe hasło lub też informacje o nowościach oraz inne komunikaty.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
pl: Istnieje już konto użytkownika wykorzystujące adres e-mail %email. W przypadku zapomnienia hasła <a href="@password">należy poprosić o nowe</a>.

en: ago
pl: temu

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: Edit membership
pl: Edytuj członkostwo

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Join
pl: Dołącz

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: Select
pl: Wybierz

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Character case
pl: Wielkość liter

en: Leave case the same as source token values.
pl: Pozostaw wielkość liter tak jak w oryginale.

en: Change to lower case
pl: Zamień na małe litery.

en: The name %name is already taken.
pl: Nazwa użytkownika %name jest już zajęta.

en: 3 days
pl: 3 dni

en: 3 weeks
pl: 3 tygodnie

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Create a new account
pl: Utwórz nowe konto

en: 2 days
pl: 2 dni

en: Generate
pl: Generuj

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie chęci założenia konta. Konto oczekuje w tej chwili na zatwierdzenie przez administratora witryny.<br />Tymczasem hasło i dalsze instrukcje zostały przesłane na podany adres e-mail.

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
pl: Utworzono nowe konto użytkownika <a href="@url">%name</a>. Wiadomość e-mail nie została wysłana.

en: Registration successful. You are now logged in.
pl: Tworzenie konta zakończyło się pomyślnie i nastąpiło zalogowanie do witryny.

en: New user: %name (%email).
pl: Nowy użytkownik: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
pl: Hasło dla nowego konta użytkownika należy wprowadzić do obydwu pól.

en: Simple separator
pl: Prosty separator

en: The human-readable name %name is already taken.
pl: Nazwa %name jest już wykorzystywana.

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
pl: Odstępy dozwolone; znaki interpunkcyjne zabronione, z wyjątkiem kropek, apostrofów, myślników i podkreśleń.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
pl: Wiadomość powitalna i dalsze instrukcje wysłano na adres użytkownika  <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
pl: Wiadomość powitalna z dalszymi instrukcjami została wysłana na Twój adres e-mail.

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: This is compulsory for 'required' fields.
pl: Obowiązkowe dla pól wymaganych.

en: Term display
pl: Wyświetlanie terminu

en: Membership type
pl: Typ członkostwa

en: Decide how this field will be displayed.
pl: Zdecyduj w jaki sposób to pole będzie wyświetlane.

en: Membership types
pl: Typy członkostwa

en: Link to user
pl: Link do użytkownika
