Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: User
sl: Uporabnik

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Active
sl: Aktiven

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: N/A
sl: N/D

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Log in
sl: Prijava

en: Order
sl: Vrstni red

en: Pending
sl: Čaka

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
sl: Veljaven e-naslov. Sistem bo vso e-pošto pošiljal na ta naslov. E-naslov ni javno objavljen in bo uporabljen le ob ponastavitvi gesla, e-novicah in obveščanju.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
sl: E-mail naslov %email je že registriran. <a href="@password">Ste pozabili vaše geslo?</a>

en: Create new account
sl: Ustvari nov račun

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: The name %name is already taken.
sl: Uporabniško ime %name že obstaja.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
sl: Za zahtevo se vam zahvaljujemo. Vaš račun trenutno čaka na administratorjevo odobritev.<br />Po e-pošti vam je bilo poslano pozdravno sporočilo z nadaljnimi navodili.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
sl: Ustvarjen je bil nov uporabniški račun za <a href="@url">%name</a>. Poslano ni bilo še nobeno e-sporočilo.

en: Registration successful. You are now logged in.
sl: Registracija je uspela. Sedaj ste prijavljeni.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).

en: Provide a password for the new account in both fields.
sl: Vnesite geslo novega računa v obe vnosni polji.
