Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: user
sr: корисник

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: User
sr: Корисник

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Log in
sr: Пријави се

en: Order
sr: Редослед

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.
