Membership Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Last Updated
bs: Zadnja promjena

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Active
bs: Aktivan

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Clone
bs: Klon

en: Order
bs: Poredak

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: Error saving user account.
bs: Greška pri čuvanju korisničkog računa.

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: The human-readable name %name is already taken.
bs: Ljudski-čitljivo ime %name je već zauzeto.
