Membership Entity (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hy: Գործող էլ-փոստ հասցե։
    Համակարգից բոլոր նամակները կուղղարկվեն այս հասցեով։ Այս հասցեն չի հրապարակվելու և օգտագործվելու է միայն այն դեպքում եթե դուք կուզենաք ստանալ նոր գաղտնաբառ կամ ստանալ այս կամ այն տեղեկություններ և նորություններ էլ-փոստով։

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: The name %name is already taken.
hy: %name անունը արդեն վերցված է։

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։

en: Provide a password for the new account in both fields.
hy: Երկու դաշտում էլ մուտքագրեք նոր հաշվի գաղտնաբառը։

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number
