Membership Entity (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Order
mn: Дараалал

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
