Membership Entity UC (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: here
fr: ici

en: Order
fr: Ordre

en: Membership
fr: Abonnement

en: Product class %type deleted.
fr: Classe de produits %type supprimée.

en: Added (@qty) @title to order.
fr: (@qty) @title ajouté(s) à la commande.
