Membership Entity UC (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: here
nl: hier

en: Order
nl: Volgorde

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Product class %type deleted.
nl: Productklasse %type verwijderd.

en: Added (@qty) @title to order.
nl: (@qty) @title aan de bestelling toegevoegd.

en: Memberships
nl: Lidmaatschappen
