Membership Entity UC (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: here
de: hier

en: Order
de: Reihenfolge

en: Membership
de: Mitgliedschaft

en: Product class %type deleted.
de: Warengruppe %type gelöscht.

en: Memberships
de: Mitgliedschaften
