Membership Entity UC (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: here
uk: тут

en: Order
uk: Послідовність

en: Membership
uk: Членство

en: Product class %type deleted.
uk: Клас товару %type відалено

en: Added (@qty) @title to order.
uk: @title (@qty) додано в замовлення.

en: Memberships
uk: Участі
