Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Date
af: Datum

en: None
af: Geen

en: Default
af: Verstek

en: History
af: Geskiedenis

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Error
af: Fout

en: Active
af: Aktief

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: 1 month
af: 1 maand

en: Apply
af: Pas toe

en: @count weeks
af: @count weke
