Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: History
am: ታሪክ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Error
am: ስህተት

en: Active
am: ገባሪ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: @count hours
am: @count ሰዓቶች

en: @count days
am: @count ቀኖች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: @count weeks
am: @count ሳምንቶች
