Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Date
ast: Data

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: History
ast: Historial

en: Error
ast: Fallu

en: Active
ast: Activu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Details
ast: Detalles

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Anonymous
ast: Anónimu
