Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: History
bn: ইতিহাস

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Unlimited
bn: অসীম
