Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: @count hours
bo: དུས་ཚོད་ @count

en: @count days
bo: ཉི་མ་ @count

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: @count weeks
bo: གཟའ་འཁོར་ @count

en: @count months
bo: ཟླ་བ་ @count

en: @count years
bo: ལོ་ @count
