Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: History
cy: Hanes

en: Error
cy: Gwall

en: Active
cy: Gweithredol

en: Details
cy: Manylion

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Payment
cy: Taliad

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Apply
cy: Ceisio

en: Public key
cy: Allwedd cyhoeddus

en: View details
cy: Gweld manylion
