Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་
