Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: History
el: Ιστορικό

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Error
el: Σφάλμα

en: Active
el: Ενεργό

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Amount
el: Ποσό

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Expiration
el: Λήξη

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Canceled
el: Ακυρώθηκε

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Euro
el: Ευρώ

en: Canadian Dollar
el: Δολλάριο Καναδά

en: Australian Dollar
el: Δολλάριο Αυστραλίας

en: Hong Kong Dollar
el: Δολλάριο Χονγκ Κονγκ

en: New Zealand Dollar
el: Δολλάριο Νέας Ζηλανδίας

en: Swedish Krona
el: Σουηδική Κορώνα

en: Singapore Dollar
el: Δολλάριο Σιγκαπούρης

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Argentine Peso
el: Πέσο Αργεντινής

en: Brunei Dollar
el: Δολλάριο Μπρουνέι

en: Brazilian Real
el: Ρεάλ Βραζιλίας

en: Surinamese Dollar
el: Δολλάριο Σουρινάμ

en: Turkish Lira
el: Τουρκική Λίρα

en: United States Dollar
el: Δολλάριο Η.Π.Α.

en: Russian Ruble
el: Ρωσικά Ρούβλια

en: Reactivate
el: Επανενεργοποίηση
