Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Date
eo: Dato

en: None
eo: Neniu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: History
eo: Historio

en: Error
eo: Eraro

en: Active
eo: Aktiva

en: Details
eo: Detaloj

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Apply
eo: Apliku

en: @count hours
eo: @count horoj

en: @count weeks
eo: @count semajnoj
