Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: History
fa: تاریخچه

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Error
fa: خطا

en: Active
fa: فعال

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Details
fa: جزئیات

en: Amount
fa: مقدار

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Payment
fa: پرداخت

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Expiration
fa: انقضا

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Refund
fa: استرداد

en: Complete
fa: کامل

en: Apply
fa: تایید

en: Canceled
fa: لغو شد

en: @count hours
fa: @count ساعت

en: @count days
fa: @count روز

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: @count weeks
fa: @count هفته

en: Keys
fa: کلیدها

en: Euro
fa: یورو

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Signup
fa: عضویت

en: View details
fa: نمایش جزئیات

en: Afghan Afghani
fa: افغانی افغانستان

en: United States Dollar
fa: دلار ایالات متحده

en: United Arab Emirates Dirham
fa: درهم امارات متحده عربی
