Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: History
ga: Stair

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Expiration
ga: Dáta as feidhm

en: 1 month
ga: mí amháin

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Canceled
ga: Ar cheal

en: @count hours
ga: @count uair

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: @count weeks
ga: @count seachtain

en: @count months
ga: @count mí
