Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: History
gl: Historial

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Error
gl: Erro

en: Active
gl: Activo

en: Not found
gl: Non atopada

en: 1 day
gl: 1 día

en: Details
gl: Detalles

en: Amount
gl: Cantidade

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Payment
gl: Pagamento

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Complete
gl: Completa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: @count hours
gl: @count horas

en: @count days
gl: @count días

en: 1 week
gl: 1 semana

en: @count weeks
gl: @count semanas

en: @count years
gl: @count anos

en: Canadian Dollar
gl: Dólar canadiense

en: Australian Dollar
gl: Dólar australiano

en: Swiss Franc
gl: Franco suizo

en: Public key
gl: Clave pública

en: View details
gl: Ver detalles

en: Afghan Afghani
gl: Afgani afgano

en: Argentine Peso
gl: Peso Arxentino

en: Aruban Florin
gl: Florín de Aruba

en: Barbadian Dollar
gl: Dólar Barbadense

en: Brunei Dollar
gl: Dólar de Brunei

en: Bahamian Dollar
gl: Dólar de las Bahamas

en: Belize Dollar
gl: Dólar de Belice

en: Congolese Franc
gl: Franco congoleño

en: Chilean Peso
gl: Peso Chileno

en: Colombian Peso
gl: Peso Colombiano

en: Costa Rican Colón
gl: Colón costarricense

en: Dominican Peso
gl: Peso Dominicano

en: Algerian Dinar
gl: Dinar Arxelino

en: Egyptian Pound
gl: Libra exipcia
