Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Error
gu: ભુલ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Details
gu: વિગતો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: @count hours
gu: @count કલાકો

en: @count days
gu: @count દિવસો

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: @count weeks
gu: @count અઠવાડિયા
