Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (27 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Date
hr: Datum

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: History
hr: Povijest

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Error
hr: Greška

en: Active
hr: Aktivno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Details
hr: Detalji

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Apply
hr: Primjeni

en: @count hours
hr: @count sati

en: @count days
hr: @count dana

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: @count weeks
hr: @count tjedana

en: @count years
hr: @count godin(e)a
