Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (151 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Transaction ID
hu: Tranzakcióazonosító

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Date
hu: Dátum

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: History
hu: Történet

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Error
hu: Hiba

en: Active
hu: Aktív

en: Not found
hu: Nem található

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Details
hu: Részletek

en: Amount
hu: Összeg

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Payment
hu: Fizetés

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Expiration
hu: Lejárat

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Expired
hu: Lejárt

en: Membership
hu: Tagság

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Complete
hu: Kész

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: @count hours
hu: @count óra

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Euro
hu: Euró

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai dollár

en: Modify
hu: Módosítás

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál dollár

en: Japanese Yen
hu: Japán jen

en: Swiss Franc
hu: Sváci frank

en: Czech Koruna
hu: Cseh korona

en: Danish Krone
hu: Dán korona

en: Hong Kong Dollar
hu: Hongkongi dollár

en: Hungarian Forint
hu: Magyar forint

en: Norwegian Krone
hu: Norvég korona

en: New Zealand Dollar
hu: Új-zélandi dollár

en: Swedish Krona
hu: Svéd korona

en: Singapore Dollar
hu: Szingapúri dollár

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Signup
hu: Jelentkezés

en: Thank you
hu: Köszönjük

en: Mexican Peso
hu: Mexikói peso

en: View details
hu: Nézet részletei

en: This coupon has reached the maximum redemption limit.
hu: Ez a kupon elérte a maximális beváltási határát.

en: You have not reached the minimum order total for this coupon.
hu: A megrendelés nem érte el a kuponhoz szükséges minimum rendelési összeget.

en: You do not have the correct permission to use this coupon.
hu: Nincs meg a megfelelő jogosultság a kupon használatához.

en: Upgrade
hu: Korszerűsítés

en: Allowed roles
hu: Engedélyezett szerepkörök

en: Afghan Afghani
hu: Afgán afgháni

en: Angolan Kwanza
hu: Angolai kwanza

en: Argentine Peso
hu: Argentin peso

en: Aruban Florin
hu: Arubai guilder

en: Barbadian Dollar
hu: Barbadosi dollár

en: Bangladeshi Taka
hu: Bangladesi taka

en: Burundian Franc
hu: Burundi frank

en: Brunei Dollar
hu: Brunei dollár

en: Bolivian Boliviano
hu: Bolíviai boliviano

en: Brazilian Real
hu: Brazil reál

en: Bahamian Dollar
hu: Bahamai dollár

en: Belize Dollar
hu: Belizei dollár

en: Congolese Franc
hu: Kongói frank

en: Chilean Peso
hu: Chilei peso

en: Colombian Peso
hu: Kolumbiai peso

en: Costa Rican Colón
hu: Costa Rica-i colón

en: Cape Verdean Escudo
hu: Zöld-foki köztársasági escudo

en: Djiboutian Franc
hu: Dzsibuti frank

en: Dominican Peso
hu: Dominikai peso

en: Algerian Dinar
hu: Algériai dinár

en: Estonian Kroon
hu: Észt korona

en: Egyptian Pound
hu: Egyiptomi font

en: Ethiopian Birr
hu: Etiópiai birr

en: Fijian Dollar
hu: Fidzsi dollár

en: Falkland Islands Pound
hu: Falklandi font

en: Gibraltar Pound
hu: Gibraltári font

en: Gambian Dalasi
hu: Gambiai dalasi

en: Guinean Franc
hu: Guineai frank

en: Guatemalan Quetzal
hu: Guatemalai quetzel

en: Honduran Lempira
hu: Hondurasi lempira

en: Croatian Kuna
hu: Horvát kuna

en: Haitian Gourde
hu: Haiti gourde

en: Indonesian Rupiah
hu: Indonéziai rúpia

en: Israeli New Sheqel
hu: Izraeli sékel

en: Indian Rupee
hu: Indiai rúpia

en: Icelandic Króna
hu: Izlandi korona

en: Jamaican Dollar
hu: Jamaicai dollár

en: Kenyan Shilling
hu: Kenyai schilling

en: Comorian Franc
hu: Comorei frank

en: South Korean Won
hu: Dél-koreai won

en: Cayman Islands Dollar
hu: Kajmán-szigeteki dollár

en: Lebanese Pound
hu: Libanoni font

en: Liberian Dollar
hu: Libériai dollár

en: Lesotho Loti
hu: Lesothoi maloti

en: Lithuanian Litas
hu: Litván litas

en: Latvian Lats
hu: Lettországi lat

en: Macanese Pataca
hu: Makaói pataca

en: Mauritanian Ouguiya
hu: Mauritániai ouguiya

en: Mauritian Rupee
hu: Mauritiusi rúpia

en: Malaysian Ringgit
hu: Malajziai ringgit

en: Mozambican Metical
hu: Mozambik új metical

en: Namibian Dollar
hu: Namíbiai dollár

en: Nigerian Naira
hu: Nigériai naira

en: Nepalese Rupee
hu: Nepáli rúpia

en: Panamanian Balboa
hu: Panamai balboa

en: Peruvian Nuevo Sol
hu: Perui új sol

en: Papua New Guinean Kina
hu: Pápua Új-Guineai kina

en: Philippine Peso
hu: Fülöp-szigeteki peso

en: Pakistani Rupee
hu: Pakisztáni rúpia

en: Romanian Leu
hu: Román lej

en: Serbian Dinar
hu: Szerb dínár

en: Saudi Riyal
hu: Szaúdi riál

en: Solomon Islands Dollar
hu: Salamon-szigeteki dollár

en: Seychellois Rupee
hu: Seychelle-szigeteki rúpia

en: Sierra Leonean Leone
hu: Sierra Leone-i leone

en: Somali Shilling
hu: Szomáliai schilling

en: Surinamese Dollar
hu: Surinami dollár

en: São Tomé and Príncipe Dobra
hu: São Tomé Principe-i dobra

en: Swazi Lilangeni
hu: Szváziföldi lilangeni

en: Thai Baht
hu: Thaiföldi baht

en: Tongan Paʻanga
hu: Tonga-szigeteki paanga

en: Turkish Lira
hu: Török líra

en: Trinidad and Tobago Dollar
hu: Trinidad és Tobagói dollár

en: New Taiwan Dollar
hu: Tajvani dollár

en: Tanzanian Shilling
hu: Tanzániai schilling

en: Ukrainian Hryvnia
hu: Ukrán hrivnya

en: Ugandan Shilling
hu: Ugandai új schilling

en: United States Dollar
hu: USA dollár

en: Uruguayan Peso
hu: Uruguay-i peso

en: Vanuatu Vatu
hu: Vanuatu vatu

en: Samoan Tala
hu: Samoa-szigeteki tala

en: East Caribbean Dollar
hu: Kelet-karibi dollár

en: Yemeni Rial
hu: Jemeni riál

en: South African Rand
hu: Dél-afrikai rand

en: Zambian Kwacha
hu: Zambiai kwacha

en: Russian Ruble
hu: Orosz rubel

en: Reactivate
hu: Újraaktiválás

en: United Arab Emirates Dirham
hu: Arab emírségi dirham

en: Moroccan Dirham
hu: Marokkói dirham

en: Polish Złoty
hu: Lengyel zloty

en: British Pound
hu: Brit font

en: Kyrgyzstani Som
hu: Kirgiz szom

en: Nicaraguan Córdoba
hu: Nicaraguai Córdoba
