Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Error
km: កំហុស

en: Active
km: សកម្ម

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Anonymous
km: អនាមិក
