Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: History
ku: مێژوو

en: Error
ku: هەڵە

en: Active
ku: چالاکە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Anonymous
ku: نەناسراو
