Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: @count hours
lo: @count ຊົ່ວໂມງ
