Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: History
lt: Istorija

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Error
lt: Klaida

en: Active
lt: Aktyvus

en: Not found
lt: Nerasta

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: @count hours
lt: @count valandos

en: @count days
lt: @count dienos

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: @count weeks
lt: @count savaitės
