Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Transaction ID
ml: ഇടപാട്  ഐ ഡി

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: None
ml: ഇല്ല

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
