Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: History
mn: Түүх

en: Error
mn: Алдаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх
