Membersify Paid Memberships (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Transaction ID
oc: ID de transaccion

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: History
oc: Istoric

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Active
oc: Actiu

en: Not found
oc: Pas trobat

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 1 year
oc: 1 an

en: Details
oc: Detalhs

en: Amount
oc: Montant

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Payment
oc: Pagament

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Apply
oc: Aplicar

en: Canceled
oc: Anullat

en: Keys
oc: Clés

en: Public key
oc: Clau publica

en: Upgrade
oc: Metre a jorn
